Kouzelné Hoppery

Na našem serveru se zničeho nic zjevily kouzelné hoppery, objev jak fungují a využij je ke svému zbohatnutí !
Od teď již nemusíš cestovat pěšky ! Hoppery tě bezpečně teleportují k dalšímu hopperu, teleportace předmětů je samozřejmostí. Nebo se vám bude hodit spíše automatické ničení ? už tě nebaví těžit ? Nastav si hopper a bude těžit za tebe, můžeš si nastavit automatický prodej vykopaných bloků, automatické vyrábění a mnoho dalšího !

Na prvním levelu si zatím můžeš pouze spárovat hoppery s dalším hopperem nebo truhlou. jak na to ?
Menu otevřeš pravým tlačítkem myši.
Klikni dole v menu na propojení hopperu. Poté klikni na hopper se kterým chceš hopper spárovat. v tomto okamžiku máme hopper spárovaný s druhým, ale pouze jedním směrem, pro chod itemů je to ideální, ale pokud se chceš teleportovat z jednoho hopperu na druhý a opačně, musíš je spárovat obou straně. klikni na druhý a spáruj to s prvním. Můžeš také spárovat tvoje nástroje s truhlou. to znamená, že např. z krumpáče, ti půjdou automaticky všechny věci do truhly, takže nepotřebuješ již místo v inventáři. Jak na to ? Běž na spawn, do městečka kde obchodníci obchodují se vším na co si vzpomenou. Zajdi si k našemu Mysticovi, který prodává za emeraldy tzv. „Sync Touch“ knížku. díky ní si můžeš spárovat nástroj s truhlou. Přetáhni knihu v inventáři na nástroj a poté klikni na truhlu.
Můžeš si nastavit režim teleportace, buď klikneš na ender perlu, nebo si to nastavíš na pouhé stoupnutí nebo na stoupnutí se shiftem.

Na další úrovni získáš tzv. sání, rozsah bloků kolem hopperu kde to bude do sebe nabírat věci. (jako kdyby tam byly imaginární hoppery)
Jelikož vše funguje s dobře nastaveným spárováním, tak to již nebudu rozepisovat, spárování je základ. Poté už je jen na vás jak hoppery budete využívat.
Můžete si nastavit hopper aby těžil bloky, které jsou na něm. To znamená, že hopper vložíš pod blok, který chceš vytěžit. (Např. pod vygenerovaný cobble z cobblestone generátoru, nebo čerstvě vyrostlý meloun.)
Můžeš si nastavit i automatický prodej bloků (kámen, meloun, dýně a kaktus) prodejní cena je o 25% nižší než kdybys produkt prodal ručně. Každopádně je jen na tobě zda využiješ automatizovaného systému bez nutnosti starat se o něj.
Dál si můžeš nastavit automatické vyrábění. Klikni na crafting table a vlož doprostřed item, který chceš vyrábět. Např. pokud chceš vyrábět iron blok, musíš vložit iron blok doprostřed, v hopperu musíš mít dostatek ironu pro vyrobení iron bloku. A takhle je to se vším.

Kombinacím se meze nekladou !

Doufám že se ti tato novinka na serveru bude líbit a zlepší to tvůj herní zážitek na našem serveru.
Děkujeme za přízeň a budu se na tebe těšit ve hře.

3 Responses to “Kouzelné Hoppery”

Write comment

  • (will not be published)